Tag: citata apie gyvenimą

Citata Nr. 3803

Voras viską verpia iš savęs.

Citata Nr. 3091

Užuot slėpęs kokią nors pastebėtą savo silpnybę, užuot veidmainiavęs ir išsisukinėjęs, imk ir pasitaisyk.

Citata Nr. 2997

Paremti geru žodžiu, patekusį į bėdą, dažnai svarbu taip pat kaip laiku perjungti geležinkelio iešmą: vos vienas colis skiria katastrofą nuo sklandaus ir saugaus judėjimo per gyvenimą.

Citata Nr. 2986

Jūs galite padėtibet ką sudėti į žodžius, išskyrus savą gyvenimą.

Citata Nr. 2977

Pats didžiausias žmogaus gyvenimo džiaugsmas – būti mylimu, bet nė kiek nemažesnis, – mylėti pačiam.

Citata Nr. 2974

Mes patys kuriame savo pasaulį, savo gyvenimą.

Citata Nr. 2970

Gyventi – tai tas pats, kas mylėti: visi protingi argumentai – prieš, visi sveiki instinktai – už.

Citata Nr. 2939

Išsikvėpimas yra ženklas, kad kažkas mūsų gyvenime nedera su Dievu.

Citata Nr. 2936

Bobas Hea [Robert Hare] … pasakojo man, kad šiuo metu yra ypač visų kalbinamas, nes tik buvo išspausdintas didelės apimties tyrimas „Korporatyvinė psichopatija“ [„Corporate Psichopathy“], kuriuos bendraautorius jis buvo. Šiame tyrime buvo pateikti dviejų šimtų trijų „korparatyvinių profesionalų“ vertinimai pagal jo sukurtą psichopatijos klausimyną [PCL-R]- „taip pat generalinių direktorių, vadovų, valdytojų“, pabrėžė Bobas, – ir nors rezultatai buvo tokie,kad dauguma neturėjo psichopatinių bruožų, „3,9 proc. Gavo ne mažiau kaip trisdešimt balų, o tai labai aukštas balas, net vertinant pagal kalėjime gautus rezultatus testuojant nusikaltėlius, mažiausiai keturis-penkis kartus daugiau nei statistinis visuomenės vidurkis“.Bobas pabrėžė, kad neturime pakankamai duomenų, kiek tiksliai psichopatų gyvena mūsų visuomenėje, tačiau manoma, kad jų yra kiek mažiau nei vienas procentas. Taigi jų tyrimas parodė, kad keturis ar penkis kartus dažniau koks nors svarbus viršininkas gali būti visiškas psichopatas, o ne tiesiog žmogus, norintis užtikrinti savo šeimai normalų gyvenimą.

Citata Nr. 2922

Ir didžiausias, pats sunkusis menas yra menas gyventi.

Citata Nr. 2915

Grįžęs namo vėlai, nesitikėkite rasti ją laukiančią jūsų su garuojančia vakariene ant stalo. Ypač jeigu užtrukote dėl to, kad po darbo išmetėte po taurelę bare su draugais. Ir ypač jei dar nepaskambinote ir neperspėjote jos, kad užtruksite. (Gyvenimas su ja. Viską ką turite žinoti)

Citata Nr. 2911

Tegu bus tavo gyvenimas – pora žodžių! Tokių žodžių, kurių niekas nepamirš! Krauju įrašytų, ugnimi įdegintų – pora nemirštamų žodžių.

Citata Nr. 2899

Susitaikyti su savimi reiškia gyventi su savimi santaikoj, sutarti su savimi tokiu, koks esu.

Citata Nr. 2890

Jūsų manymu visai teisinga, kad tas, kas negamina, plauna indus. Bet neteisinga, kad virėja būtinai stengiasi išnudoti visus iki vieno puodus ir virtuvės rykus (Gyvenimas su ja. Viską ką turite žinoti)

Citata Nr. 2883

Gyventi atvirai, gyventi budriai. Priimti visa, kas vyksta aplinkui, atsikratyti klaidingų įsitikinimų. Ir viskas dėl vienos priežasties, nes tai yra tikrasis gyvenimo kelias. (Verslo mitas)

Citata Nr. 2881

Jeigu ji laikosi dietos, tai privers tą patį daryti ir jus. Todėl verčiau pamirškite McDonald’s užkandines, sočius naktipiečius ar žuvį su traškučiais, nebent sugebėtumėte visa tai pridengti pasivaikščiojimais su šuniuku, netikėtais vizitais pas bėdon pakliuvusį draugą ar apsimestiniu lunatikavimu. (Gyvenimas su ja. Viską ką turite žinoti)

Citata Nr. 2877

Manau jog mokyklinės dienos yra pačios nelaimingiausios žmogaus gyvenime. Jos pilnos bukų ir neprotingų užduočių, naujų ir nemalonių įsakymų, šiurkštaus sveiko proto ir padorumo išniekinimo

Citata Nr. 2868

Gyvenimas yra menas iš nepalankių prielaidų ištraukti palankias pasekmes

Citata Nr. 2857

Dvidešimties metų jūs turite veidą, kurį jums suteikė gamta; trisdešimties – kurį suformavo gyvenimas; o penkiasdešimties – veidas, kurio jūs nusipelnote.

Citata Nr. 2856

Mokymosi ir viso protinio gyvenimo pagrindai klostosi jaunyst?je.

Citata Nr. 2842

Įmonės plėtros procesas gali būti suprantamas kaip asmeninio pasikeitimo metafora, kaip susigrūmimas su realiu gyvenimu.

1 2 3 20
banner