Category: Vyras

Citata Nr. 7770

Moteris – didžioji vyro auklėtoja.

Citata Nr. 7762

Vyras su žmona – tas pats velnias.

Citata Nr. 7758

Kai moteris kurį laiką pagyvena su ne juokais naiviu vyru, ji pajunta nežinia iš kur kilusį potraukį jį išduoti. Kai aplinkui per daug naivumo, visa tai tiesiog nieko kita nepalieka – tik kristalizuoti kokią nors išdavystę.

Citata Nr. 7722

Vyras su bet kokia moterim gali būti laimingas tol, kol jos nemyli.

Citata Nr. 7710

Kuo labiau vyras bijo būti moteriškas, tuo labiau jis mėgsta vyriškumo simbolius – ginklus, medžioklę, automobilius, motociklus, futbolą, stiprų alkoholį.

Citata Nr. 7708

Dauguma vyrų mėgsta meilikavimą dėl kuklios nuomonės apie save, dauguma moterų – priešingai.

Citata Nr. 7690

Moteris apdairesnė meilės reikaluose negu vyras, nes jai meilė kur kas svarbesnis viso gyvenimo dalykas ir veiklos objektas.

Citata Nr. 7689

Kiekviena motina tikisi, kad jos duktė gaus geresnį vyrą negu ji, ir įsitikinusi, kad jos sūnus niekuomet negaus tokios geros žmonos, kaip jos tėvas.

Citata Nr. 7662

Tėvas saugo ją vaikystėje, vyras – jaunystėje, sūnus – senatvėje: negalima palikti moters pačios sau.

Citata Nr. 7613

Nuo pat žmonijos būties pradžios pagrindinis jos užsiėmimas buvo tradicijų tinklo kūrimas, o paskui griovimas, kai būdavo išsemti naudingi rezultatai. Be pastovių tradicijų nebūtų civilizacijos, o be lėto tradicijų nykimo nebūtų pažangos. Sunkiausia rasti pusiausvyrą tarp pastovumo ir permainų.

Citata Nr. 7579

Antrą kartą teka tik ta moteris, kuri nekentė savo pirmojo vyro. Antrą sykį veda tik tas vyras, kuris dievino pirmąją žmoną. Moterys bando laimę, vyrai rizikuoja.

Citata Nr. 7572

Niekas, išskyrus Dievą, nėra toks laisvas kaip išmintingas vyras.

Citata Nr. 7452

Daugumai moterų ir vyrų reikia keisti ne šeimą, o savo požiūrį į šeimą.

Citata Nr. 7436

Meilė daro vyrą aklą, tačiau pagerina moters regėjimą.

Citata Nr. 7398

– Raguotas vyras, – dėsto Georgas, – panašus į valgomą naminį gyvį, pavyzdžiui, vištą arba triušį. Jį valgai pasigardžiuodamas tik tol, kol jo nepažįsti. Bet jeigu kartu su juo augai, žaidei, jeigu rūpinaisi juo ir jį lepinai – tada tiktai nuožmus žmogus

Citata Nr. 7322

Išmintingam vyrui turtai tarnauja, kvailį – valdo…

Citata Nr. 7319

Kad pritraukčiau vyrus, aš nešiojuos kvepalus, pavadintus "Naujas Automobilių Interjeras."

Citata Nr. 7290

Vyrai, neatleidžiantys moterims mažų jų nuodėmių, niekad nesidžiaugs jų didžiom dorybėm.

Citata Nr. 7286

Tai charizma: dieviškoji galia, pasireiškianti tiek vyrui, tiek moteriai. Antgamtinė galia, kurios nevalia niekam rodyti, nes ji paveikia net pačius nejautriausius. Tačiau ji pasireiškia tik tada, kai būname nuogi, mirštame aukodamiesi pasauliui ir atgimstame patys sau.

Citata Nr. 7280

Laimę galime rasti tik patys savyje, nesitikėkite jos sulaukti iš kitų – laimės taip mažai, jog retas gali ja dalytis. Skausmą turime vieni pakelti – nesąžininga užkrauti jį kitam, vis tiek, ar tai būtų vyras ar moteris. Kiekvienas iš mūsų turi pats savo jėgomis kovoti ir kirsti iš paskutiniųjų kai pridera kovotojams, nes mes tokie ir esame gimę. Visi mes vieną dieną sulauksim taikos, taikos, kuri bus garbinga net nugalėtajam, jeigu jis ištvėrė iki galo.

Citata Nr. 7238

Pirmiausia vyrai yra tai, ką jisai daro pasaulyje, atsidūręs tarp kitų vyrų.

1 2 3 9
banner