Category: Tikslas

Citata Nr. 7627

Visų mokslų tikrasis ir dėsningas tikslas – teikti žmonių gyvenimui naujus išradimus ir gėrybes.

Citata Nr. 7581

Užsibrėžkite didelius tikslus ir jūsų pasiekimai bus įspūdingi.

Citata Nr. 7563

Kiekviena gyvenimo patirtis – įskaitant depresiją, emocinius skausmus ar valgymo ir svorio sutrikimus – nesvarbu kokia sunki ar sudėtinga problema būtų, ji turi teigiamą prasmę ir tikslą.

Citata Nr. 7505

Savo tikslu pasirinkime aukščiausiąjį gėrį, prie kurio veržtumės, į kurį žvelgtume atlikdami kiekvieną darbą – kaip jūrininkai, nusistatantys kryptį pagal kokią nors žvaigždę. Gyvenimas be tikslo yra klaidžiojimas.

Citata Nr. 7461

Kaip lengva, pasiekus netikrą gyvenimo tikslą – laimę, pamiršti

Citata Nr. 7409

Jūsų protas tėra instrumentas, įrankis, todėl turi būti naudojamas tam tikram tikslui pasiekti, o kai tai įvyksta, įrankis padedamas į šalį. Tačiau galiu pasakyti, jog daugumos žmonių 80 – 90 procentų minčių nuolatos kartojasi ir yra visiškai nereikalingos, todėl neatlieka savo funkcijų, be to, jos dažnai esti negatyvios ir tokiu būdu daro mums žalą. Įsigilinkite į savo mintis ir suprasite, jog tai tiesa.

Citata Nr. 7294

Visuotinis gėris turi būti aukščiausias mūsų elgesio tikslas.

Citata Nr. 7272

Atskleisti meną, o menininką paslėpti – štai meno tikslas.

Citata Nr. 7271

Kalba – mąstymo priemonė … Kalbėti bet kaip reiškia ir mąstyti bet kaip : netiksliai, apytikriai, nepatikimai.

Citata Nr. 7181

Sėkmės paslaptis – tai tikslo pastovumas

Citata Nr. 7142

Gyvenimo tikslas yra tikslingas gyvenimas.

Citata Nr. 7044

Darbas yra tai, be ko žmonija negalėtų gyventi, tačiau visais laikais žmonės stengėsi savo darbą palengvinti. Ir visai ne iš tingėjimo, o todėl, kad norėjo kuo greičiau ir geriau patenkinti savo poreikius. Darbas buvo tai, kas išlaisvino žmones, – darbo dėka žmonės ėmė geriau maitintis, šilčiau rengtis, greičiau ir toliau keliauti, Tobulėjant darbo priemonėms trumpėjo darbo laikas, todėl žmonėms likdavo daugiau laisvo laiko – menui, kultūrai, religijai, moralei, mąstymui, poilsiui, tobulėjimui. Tik vergovinėse visuomenėse buvo skelbiama, kad viso žmogaus gyvenimo vienintelis tikslas yra darbas, kad žmogaus paskirtis yra ne gyventi, o dirbti … Tačiau visa žmonijos istorija rodo, kad civilizacijos pažanga – tai darbo mažėjimas, o ne didėjimas … Kuo labiau išsivysčiusi visuomenė, tuo mažesnė jos gyventojų dalis turi dirbti, tuo mažiau joje nekvalifikuoto, juodo, žmogų žeminančio darbo.

Citata Nr. 7037

Nustačiau, kad psichoterapijai reikšmingos keturios duotybės: mūsų pačių ir mūsų artimųjų mirties neišvengiamumas; laisvė su gyvenimu elgtis taip, kaip norime; esminis vienišumas, gyvenimo prasmės ir tikslo nebuvimas. Kad ir kokios niūrios atrodytų šios duotybės, jose glūdi išmintis ir išsilaisvinimas.

Citata Nr. 6975

Laimingo gyvenimo esmė yra tvirta ramybė ir nepajudinamas tikėjimas, o žmonės ieško progų nerimti ne nešdami savo naštą, o vilkdami savo naštą pavojingais gyvenimo keliais. Todėl jie nuolatos tolsta nuo tikslo ir kuo daugiau stengiasi, tuo labiau kliudo sau. Čia taip bėgant labirintu, skubantieji susipainioja.

Citata Nr. 6968

Sėkmingi žmonės turi tikslą. Nežinodamas ko nori, nieko nepasieksi.

Citata Nr. 6864

Disciplina yra tiltas tarp tikslo ir jo įgyvendinimo.

Citata Nr. 6796

Naminis gyvūnas nežino, kokiu tikslu žmogus jį prisijaukino. Kaipgi žmogus galėtų žinoti, koks „galutinis“ jo gyvenimo „tikslas“, kokia pasaulio kaip visumos „antprasmė“?

Citata Nr. 6780

Žmonės man atrodė tokie pat nemąstantys kaip ir gyvuliai. Jie į žemę arba į medžius žvelgė tik tam, kad pamatytų, ką ir kokiam tikslui galima panaudoti. Kaip ir gyvuliai jie būrėsi į bandas, poravosi, kivirčijosi tarp savęs ir nematė, jog gyvena kosmose, Dievo pasaulyje, amžinybėje, kur viskas gimsta ir viskas jau mirę.

Citata Nr. 6766

Žmogus tobulėja didėjant jo tikslams.

Citata Nr. 6669

Nuotykis yra tiktai nepatogumas, kurį tiksliai apgalvojame. Nepatogumas yra tiktai nuotykis, kurį neteisingai apgalvojame.

Citata Nr. 6661

Šioje knygoje mėginama išsiaiškinti nekrofilijos aistros prigimtį ir ją skatinančias socialines sąlygas. Išvada bus tokia: pagalba neabejotinai gali ateiti tik per radikalias permainas mūsų socialinėje ir politinėje struktūtoje, kurios sugrąžintų žmogui svarbiausią vaidmenį visuomenėje. Kvietimas laikytis "įstatymo ir tvarkos" (o ne gyvenimo ir kūrybos), reikalavimas griežtesnių bausmių nusikaltėliams, taip pat kai kurių "revoliucionierių" smurto ir naikinimo manija yra tik dar keli papildomi pavyzdžiai, rodantys, kokia gali„nga nekrofilijos trauka šiuolaikiniame pasaulyje. Mums reikia sukurti sąlygas, kurios žmogaus – šios neišbaigtos ir netobulos būtybės augimą turėtų kaip svarbiausią visų socialinių pertvarkymų tikslą. Tikra laisvė ir nepriklausomumas bei galas bet kokių formų išnaudotojiškam valdymui yra sąlygos sutelkti gyvenimo meilę, kuri yra vienintelė jėga, galinti nugalėti meilę tam, kas negyva.

1 2 3 8
banner