Category: Svajonė

Citata Nr. 6475

Svajones žlugdo vienintelis dalykas – kompromisai

Citata Nr. 6215

Išdavystė – tai nelauktas smūgis. Jeigu gerai pažįsti savo širdį, ji tokio dalyko niekada nepadarys. Nes tu žinai jos svajones, jos troškimus ir sugebėsi tam užbėgti už akių. Nė vienas negali pabėgti nuo savo širdies. Štai kodėl gerai klausytis, ką ji sako. Kad negautum nelaukto smūgio.

Citata Nr. 6078

Kaip tik tokiu mastu, kuriuo mes savo svajones padarome tikrenybe, auga ir mūsų jėgos bei mūsų galios veikti.

Citata Nr. 5824

Svajonės yra būtinos gyvenimui.

Citata Nr. 5733

Rask laiko būti draugiškas – tai kelias į laimę. Rask laiko svajoti – tai pakylės tave iki žvaigždžių. Rask laiko mylėti ir būti mylimas – tai dievų privilegija. Rask laiko apsidairyti aplink – juk diena per trumpa, kad galvotum tik apie save. Rask laiko nusijuokti – juk tai sielos muzika.

Citata Nr. 5305

Tik vienas dalykas gali svajonę padaryti neįgyvendinamą: tai baimė, kad nepasiseks.

Citata Nr. 5300

Aš pavargau svajoti, tad geriau imsiu ką nors daryti.

Citata Nr. 5239

Jei tavo poelgiai skatina kitus žmones daugiau svajoti, daugiau tobulėti ir daugiau nuveikti – tu esi lyderis.

Citata Nr. 5164

Niekas nevyksta, išskyrus kai atsiranda svajonė.

Citata Nr. 4797

O žmonių širdys tokios. Jos bijosi įgyvendinti didžiausias savo svajones, nes mano, kad nėra jų vertos arba kad nesugebės jų realizuoti. Mes, širdys, stingstame vien nuo minties apie amžinai prarandamą meilę, apie galėjusias būti nuostabias, tačiau niekada nebūsiančias akimirkas, apie galėjusius būti surastus, tačiau amžinai liksiančius palaidotus smėlyje lobius. Nes, galų gale, jeigu tai įvyksta, mes siaubingai kenčiame. (Alchemikas)

Citata Nr. 4502

Aistros nudegina panašiai kaip liepsnos. Bet vos šmėkštels mintis apie ligą, ir dvasia taps panaši į šaltus pelenus. Svajonės apie garbę ir apdovanojimus saldžios kaip medus. Bet užtenka pagalvoti apie mirtį, ir jos pasirodys beskonės kaip vaškas. Todėl tas, kuris graužiasi dėl mirties ir galvoja apie ligas, įstengs atmesti iliuzijas ir amžinai atsimins apie teisingą kelią.

Citata Nr. 4029

Vienintelė kliūtis, kuri gali atsirasti tarp jūsų ir jūsų svajonės, yra kitų žmonių pagalbos stoka.

Citata Nr. 3829

Rašymas – tai ne daugiau nei valdomos svajonės. – „Daktaro Broudžio ataskaita“.

Citata Nr. 3780

Mūsų atsakomybė prasideda nuo gebėjimo įsivaizduoti. Atsakomybė prasideda svajonėse.(citata iš knygos „Kafka pakrantėje“)

Citata Nr. 3374

Ateitis priklauso tiems, kurie tiki savo svajonių grožiu.

Citata Nr. 3016

Mūsų gyvenimo tikslas – įsimylėti į save, pasitikėti savo kūnu, patirti daugiau džiaugsmo ir sukurti savo svajonių gyvenimą.

Citata Nr. 2991

Puoselėkite didingas svajones, nes apie ką svajojate, tuo ir tapsite. Jūsų vizija parodo tai, kuo vieną dieną būsite; jūsų idealas yra pranašystė to, kas jums galiausiai atiteks.

Citata Nr. 2296

Kai nėra svajonės, tauta praranda savitvardą.

Citata Nr. 1798

Nedrausk savo svajonių. Priešingai, svajok iš tikrųjų uoliai ir tikėk savo svajonių įgyvendinimu, nes jos yra Dievo dovanos, kurios tave padaro didesnį, tvirtesnį ir geresnį. Aukštas siekimas yra kaip ranka, kuri mums parodo kelią, kelią, vedantį į dangų. Kokios yra tavo svajonės, toks bus ir tavo gyvenimas; tavo svajonės yra pranašavimai apie tai, kas gali būti ir turi būti tavo gyvenime.

Citata Nr. 1485

Niekas nekuria ateities, išskyrus svajones.

Citata Nr. 1408

Jei sugriautume visų žmonių svajones ir iliuzijas, pasaulis prarastų savo formas ir spalvas, o mes amžiams liktume buki ir kvaili.

banner