Category: Meilė

Citata Nr. 7501

Trys pagrindiniai raktai yra meilė, išmintis ir tiesa: meilė, kuri atveria, atrakina širdį, išmintis, kuri ugdo intelektą, ir tiesa, kuri grūdina valią. Kai jums teks spręsti kokią nors problemą, išbandykite šiuos raktus. Jei pirmasis neatrakins durų, išbandykite antrąjį, jei antrasis netinka, naudokite trečiąjį.

Citata Nr. 7437

Žmonės paprastai draugyste vadina bendrą laiko leidimą, savitarpio pagalbą, keitimąsi paslaugomis – žodžiu sakant, tokius santykius, kur savimeilė tikisi šį tą laimėti.

Citata Nr. 7436

Meilė daro vyrą aklą, tačiau pagerina moters regėjimą.

Citata Nr. 7372

Meilė – tai kai dvi vienatvės gina, saugo ir sveikina viena kitą.

Citata Nr. 7342

Niekas taip nepanašu į meilę, kaip godumas, ir niekas nėra jai taip priešinga.

Citata Nr. 7329

Meilė niekada nereikalauja, ji visada duoda. Meilė visada kenčia, niekada neprotestuoja, niekada nekeršija.

Citata Nr. 7327

Versle sulaukti atsako “ne” yra triumfas. Tai ženklas, kad klientas bent jau pastebėjo tave ir tavo pasiūlymą. Daug liūdniau būna tada, kai tavo el. laiškai nieko nebedomina, tavo visapusiškai novatoriško sumanymo aprašymas dulka ant stalo, prie kurio kiurkso nuolat pavargęs, milžinišką algą gaunantis, bailus, plinkantis 55 metų kažkurios Fortune 500 kompanijos viceprezidentas. Patikėkit, geriau jau kiekvieną dieną girdėti “ne”. Tada bent žinai, kad tau pavyko jo ausį atplėšti nuo jo subinės ir priglausti prie telefono ragelio. Verslininkas privalo išmokti mylėti žodį “ne”. Tai iškrypimas, tačiau jis privalomas, kad verslas nežlugtų

Citata Nr. 7324

Mokestis už meilės malonumą vadinasi atsakomybė.

Citata Nr. 7320

Meilė yra, kai jūs susitinkate kažką, ir j sako jums kažką naujo apie jus pačius.

Citata Nr. 7300

Kas yra meilė? … Vieningo Gyvenimo jautimas giliai savyje ir visose kitose būtybėse.

Citata Nr. 7252

Meilė yra aktyvi žmogaus galia, kuri sugriauna sienas, skiriančias žmogų nuo artimųjų ir sujungia jį su kitais; meilė padeda įveikti izoliacijos ir atskirumo jausmą, kartu leisdama išlikti savimi, išsaugoti savo individualumą. Meilėje įmanomas paradoksas – du žmonės tampa viena, ir vis dėlto išlieka du.

Citata Nr. 7184

Skatindama žmogų augti, neapykanta tampa viena iš daugelio meilės apraiškų.

Citata Nr. 7164

Meilė – nelyginant medis: ji išauga pati, giliai suleidžia šaknis į mūsų būtybę ir neretai žaliuoja ir žydi net mūsų širdies griuvėsiuose.

Citata Nr. 7155

Meilė išryškina kilniąsias ir slaptąsias mylinčiojo savybes, – tai, kas jame reta ir išskirtina, todėl ji lengvai klaidina, kai norima išsiaiškinti, kas jame yra taisyklė.

Citata Nr. 7148

Tėvynės meilė turi išplaukti iš meilės žmonijai kaip asmeniška išplaukia iš bendra.

Citata Nr. 7131

Meilei ribų nėra.

Citata Nr. 7114

Tik du dalykai padeda laimei – tikėjimas ir meilė

Citata Nr. 7089

Meilė – didžiausia paslaptis, kurios ieškojo visi pasaulio išminčiai.

Citata Nr. 6980

Dabar man atrodo, kad vienintelė meilė, tegul ir menkiausias jos trupinėlis, tegali pateisinti šią bekraštę, tyvuliuojančią pasaulyje skausmo jūrą. Aš neįgaliu įsivaizduoti jokio kito paaiškinimo, esu netgi įsitikinęs, kad jokio kito paaiškinimo ir neesama, kad jeigu pasaulis tikrai, kaip sakiau, sukurtas iš kančios, tai sukūrė jį meilės ranka, nes jokiu kitu keliu žmogaus siela, kuriai ir yra sukurtas pasaulis, neįstengtų pasiekti visiško tobulumo.

Citata Nr. 6977

Nemylėti – beveik žmogžudystė.

Citata Nr. 6970

Meilė – nežymi vyro gyvenimo dalelė, moteriai ji – visas gyvenimas.

1 2 3 22
banner