Category: Laimė

Citata Nr. 7832

Nieko neveikiantis žmogus niekada nebūna visai laimingas; dykūno veidą nuolat niaukia nepasitenkinimo ir apatijos šešėlis.

Citata Nr. 7804

Kas atėjo į pasaulį, norėdamas jį rimtai pamokyti svarbiausių dalykų, tas galės pasakyti esąs laimingas, jei išneš sveiką kailį.

Citata Nr. 7796

Ugnis išbando auksą, nelaimė – žmonių tvirtumą.

Citata Nr. 7795

Vedybos, kurios nesuteikia didelės laimės, beveik visuomet suteikia didelę nelaimę.

Citata Nr. 7779

Svetima laimė visad mums atrodo perdėta.

Citata Nr. 7775

Koks stebėtinas žmonių kvailumas! Kai tik mums ima nesisekti, nors dažniausiai patys prisišaukiam bėdą, mes kaltiname dėl savo nelaimių saulę, mėnulį, žvaigždes. Tarsi niekšais tampama iš būtinybės, kvailiais – dangaus valia, sukčiais, vagimis ir išdavikais – dangaus sferom pastūmėjus, girtuokliais, melagiais ir ištvirkėliais – paveikus planetom.

Citata Nr. 7764

Kova kaip tik ir yra geriausias pažinimas. Tu turi dvi galimybes: laimėti arba pralaimėti. Ir vienu, ir kitu atveju kovos rezultatas bus vienodas: pažinimas.

Citata Nr. 7747

Linkiu, kad meilė suteiktų laimę, kuri atlaikytų visus išbandymus ir patikimai švytėtų brandžiame amžiuje kaip ir jaunystėje.

Citata Nr. 7741

Nelaimė dažnai suteikia viltį.

Citata Nr. 7729

Tiktai kovodamas žmogus gali pasiekti didžiausią gerovę ir laimę.

Citata Nr. 7722

Vyras su bet kokia moterim gali būti laimingas tol, kol jos nemyli.

Citata Nr. 7707

Ramiai, mandagiai kalbėk nors ir su didžiausiu savo priešu. Tu laimėsi!

Citata Nr. 7696

Išoriškai meilė ir seksualumas beveik niekuo nesiskiria: visur tokie pat gestai, tokios pat glamonės ir bučiniai. Skirtumas slypi šių energijų linkmėje. Jeigu jūs esate stumiami vien gašlumo, tai nesijaudinate dėl kito asmens, o jeigu pamilstate, tai visuomet galvosite, kaip suteikti jam laimės.

Citata Nr. 7638

Kad būtume laimingi su žmonėmis, neprašykime jų to, ko jie negali duoti.

Citata Nr. 7630

Taigi nesvarbu, ar jūsų santykiai malonūs, ar jie kelia jums ir jūsų partneriui pasiutimą – džiaukitės jais. Tai, kas vyksta pasąmoningai, reikia iškeklti į šviesą. Tai jūsų galimybė išsilaisvinti. Kiekvieną akimirką būkite sąmoningi, ypač atidžiai stebėkite savo vidinę būseną. Jei pykstate, žinokite, kad pykstate. Jei pavydite, esate užsiėmę gynybinę poziciją, veržiatės prieštarauti, norite būti teisūs, jei jumyse slypintis vaikas trokšta meilės ir dėmesio ar apėmė koks emocinis skausmas – kad ir kas būtų, žinokite, jog šią akimirką tikrovė yra tokia, ir išlaikykite tokį žinojimą visą laiką. Tuomet santykiai virs jūsų sadhana, jūsų dvasinėmis pratybomis … jei ir toliau bandysite išsilaisvinti užmegzdami kuo puikesnius santykius, nusivilsite dar skaudžiau. Tačiau jei suvoksite, kad santykiai reikalingi ne tam, kad padarytų jus laimingus, o tam, kad padarytų jus sąmoningus, tuomet jie ves į išsilaisvinimą …

Citata Nr. 7614

Veidmainystė <...> nesuderinama su laime.

Citata Nr. 7595

Kuo daugiau malonumų, kuo jie didesni, tuo mažesnis ir nuolankesnis yra tas, kurį žmonės vadina laimingu.

Citata Nr. 7579

Antrą kartą teka tik ta moteris, kuri nekentė savo pirmojo vyro. Antrą sykį veda tik tas vyras, kuris dievino pirmąją žmoną. Moterys bando laimę, vyrai rizikuoja.

Citata Nr. 7578

Meilės darbai visuomet yra džiaugsmo darbai. Nebūtina ieškoti laimės: jei mylime kitus, ją gausime. Tai – Dievo dovana.

Citata Nr. 7573

Mūsų nelaimė ta, kad, užuot matę dabartį mes žiūrime į ateitį.

Citata Nr. 7548

Dorovingi visi laimingi.

1 2 3 26
banner