Citata Nr. 7832
Kūnas . Laimė . ŽmogusNieko neveikiantis žmogus niekada nebūna visai laimingas; dykūno veidą nuolat niaukia nepasitenkinimo ir apatijos šešėlis.
Citata Nr. 7660
Kūnas . ProtasRimtumas – tai kūno priemonė proto trūkumams slėpti.
Citata Nr. 7456
Kūnas . ŽmogusMedis irgi garina drėgmę ir mėgsta dažnai būti gaivinamas vėjo, lietaus ir šalčio, kitaip silpnėja ir vysta. Lygiai taip žmogaus kūnui būtini visokie smarkūs judesiai, veikla ir tinkami pratimai.
Citata Nr. 7414
Kūnas . Siela . ŽmogusŽmonių santykiai yra tuo ilgesni ir tvirtesni, kuo mažiau čia reiškia kūno ir nuotaikos reikmės, o kuo daugiau dvasios-sielos, vadinas, žmoniškumo gyvumas.
Citata Nr. 7337
Kūnas . Seksas . ŽmogusSeksas – tai du žmonės, bandantys užimti tą patį kūną.
Citata Nr. 7246
Kūnas . Laimė . Nelaimė . ValiaLiga yra nelaimė kūnui, tačiau ne laisvai valiai, jei ji pati to nenori. Paralyžius yra kliūtis kojai, bet ne laisvai valiai. Apie tai pamąstyk visada, kad ir kas tau atsitiktų, ir pamatysi, kad nelaimė gali atsitikti daugeliui, bet ne tau.
Citata Nr. 7174
Išmintis . Jausmas . Kūnas . Laikas . Mintis . Žmogus„Turėdamas gražaus laiko, mokiau save išminties, taip pat nuoširdumo ir teisybės. Pamažu man išaugo galva ir kūnas: tokio pat didumo, kaip ir kitų žmonių, ir ėmė judėti visokie jausmai ir mintys, tik iš pradžių ne taip smarkiai, o paskui vis smarkiau ir smarkiau.“ [Saulėlydžio senis]
Citata Nr. 7162
Kūnas . SielaKuo muilas yra kūnui, tuo juokas yra sielai.
Citata Nr. 7047
Knyga . Kūnas . SielaNamai, kuriuose nėra knygų, panašūs į kūną be sielos.
Citata Nr. 7040
Kūnas . Mintis . SielaTaip ir siela – spindulys, lašelis smžinybės tyroje versmėj pradėjus kelia kūno žydinčioj gėlej sužibus žiedlapiais neprisidengusi meiliais, mena savo buvusią didybę, skleidžia šviesą slypinčia giliai, o jos mintys, paprastos ir lengvos mažame Danguj atspindi didį Dangų.
Citata Nr. 6996
Kūnas . PasaulisPrisimink, mielasis: laikinas yra pavidalų pasaulis, nusidėvi, greit nusidėvi mūsų drabužiai, nušiūra mūsų šukuosenos, išnyksta ir patys mūsų plaukai bei kūnai.
Citata Nr. 6863
Draugas . Draugystė . Kūnas . Siela… sugedusiose santvarkose ir tiesingumo, ir draugystės būna mažai, o mažiausiai būna blogiausioje santvarkoje: tironijoje beveik nebėra draugystės arba jos labai maža, nes ten, kur valdovas ir valdiniai neturi nieko bendro, nebūna ir draugystės – panašiai kaip amatininkui įrankis nėra draugas ar sielai – kūnas, ar šeimininkui – vergas…
Citata Nr. 6717
KūnasKas įgyjama skaitant ir užsirašant, virsta kūnu ir krauju.
Citata Nr. 6449
Kūnas . Siela . ŽmogusGirtumas parodo žmogaus sielą, kaip veidrodis kūną.
Citata Nr. 6205
Darbas . Gyvenimas . Kančia . KūnasYra žinoma liūdna krizių įveikimo taisyklė – visos neįveiktos krizės linkusios chronizuotis (virsta kūno, psichikos sutrikimais, psichologinėmis problemomis, priklausomybėmis), ir apsunkinti kitų ateinančių gyvenimo krizių įveikimą. Neįveiktos ankstesnės netekties krizės apsunkina išgyvenimus, susijusius su ištinkančiomis naujomis netektimis. Tai, kas nepabaigta (neišgyventa), kai prisideda nauji, su netektimi susiję išgyvenimai, apsunkina sielvarto darbą. Neįveiktų ankščiau įvykusių netekčių ir naujų susikaupimą galime palyginti su perpildytu autobusu – kai pilnas autobusas atliko reisą, bet visi keleiviai, kurie turėjo išlipti, neišlipo, o į autobusą įlipo dar naujų keleivių su sunkiu bagažu. Greičiausiai šis autobusas jei ir pajudės iš vietos, tai netrukus nuo perkrovos sustos ir nebegalės važiuoti.
Citata Nr. 5995
Kūnas . Siela . ŽmogusPakelti žmogaus sielą, pažadinti jo savigarbą yra daug daugiau, negu sušelpti kūną rūbu arba duona.
Citata Nr. 5880
Kūnas . KūrybaIr nėr kūrybai pabaigos, kas buvo polėkiu, lai būna ugnimi, besisukančiu kūnu, atokvėpiu gi – niekados.
Citata Nr. 5833
Kūnas . SielaTaigi kiekvienas kūnas turi sielą; kūnas yra forma, buveinė, siela – energija, suteikianti jam gyvybingumo.
Citata Nr. 5595
Kalba . Kūnas . Moteris . Vyras . ŽmogusKaip ir kiekvieną kitą aplinkos objektą, žmonės apibrėžia vienas kitą išskirdami svarbiausias savybes, kurios stebėtojui turėtų padėti prognozuoti svarbų stebimojo elgesį. Toks išorinio stebėtojo sukuriamas asmens apibūdinimas vadinamas asmens tapatumu. Atsižvelgiant į konteksto reikalavimus, apibrėžimui gali būti naudojami patys įvairiausi išoriškai stebimi požymiai: kalba, drabužiai, kūno sudėjimas, įvairūs elgesio aspektai, lytis ir kiti … Tapatumas, kurį priskiria socialinė aplinka, nebūtinai sutampa su savimone. Tai, kad moterį vyrai dažnai vadina "gražia", nebūtinai reiškia, kad ji pati apie save taip mano.
Citata Nr. 5471
Aistra . Kūnas . Mirtis . Nemirtingumas . SielaDidi aistra – tai savotiška siela, savaip nemirtinga ir nepriklausoma nuo kūno