Category: Karas

Citata Nr. 7512

Karo pabaigą mato tik negyvėliai

Citata Nr. 7446

Aš laikau karą šlykščiu, bet dar šlykštesni man atrodo tie, kurie jį apdainuoja jame nedalyvaudami.

Citata Nr. 7147

Žmonių su suterštu vardu 10 kartų daugiau nei su nesuterštu. – „Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai pasauliniame kare“.

Citata Nr. 7121

Filmai apie karą padarė karą gerbiamą, nors karas yra bjauriausia liga, kuria gali susirgti šis pasaulis, tačiau filmai rodo, kad jis to vertas

Citata Nr. 7099

Geriausia slėptuvė kare yra ką tik išrausta granatos duobė.

Citata Nr. 7096

Žmonija privalo padaryti galą karams, kitaip karai padarys galą žmonijai.

Citata Nr. 7082

Iš visų žmonių kareivis yra jautriausias geriems darbams.

Citata Nr. 7045

Ar mūsų taikos metas, kurį siekdami išlaikyti milijonai demonstruoja, neša transparantus, dainuoja pop dainas ir meldžiasi, ar jis nėra jau seniai įgavęs tą formą, kurią mes kažkada vedinome karu, kai mes katastrofas, save ramindami, įtraukiame į mūsų taiką? Pasaulio istorija apgaudinėja žmoniją nesibaigiančiu laiku, kuris galbūt žemei, objektyviai matuojant, tėra trumpas epizodas, net ne incidentas žemės sekundės viduryje, komiška, vos benustatomas, paliekantis tik sunkiai paaiškinamą įdrėskimą.

Citata Nr. 6915

Istorija niekada nesikeis dėl politikos, dėl užkariavimų arba dėl teorijų ar karų – tai tik kartojimas, tai matome nuo amžių pradžios. Istorija keisis, kai galėsime panaudoti Meilės energiją kaip naudojame vėjo, jūrų, atomo energiją.

Citata Nr. 6591

Blogiau už karą nieko nėra.

Citata Nr. 6568

Karas — ne nuotykis. Karas — liga. Kaip šiltinė.

Citata Nr. 6492

Paplepėti visada geriau nei pakariauti.

Citata Nr. 6479

Bloga taika yra blogiau negu karas.

Citata Nr. 5969

Karolis I žuvo, kadangi priešinosi, Liudvikas XVI – kadangi nesipriešino; nei vienas neperprato inercijos jėgos, kuri yra didžiųjų viešpatavimų paslaptis.

Citata Nr. 5800

Kareivius renka, o ne perka.

Citata Nr. 5792

Blogai valdomai šaliai svarbiausia panacėja – valiutinė infliacija, antra – karas; abi atneša pagerėjimą, abi atneša galutinę pražūtį.

Citata Nr. 5785

… tautų kariuomenės sugriovė viena ar kita proga ne tik jų valstybę, bet sunaikino jų laukus ir pačius miestus. O kad nėra didelės būtinybės kareivius telkti, aišku iš to, kad net prancūzų kariai, kovose užgrūdinti, susidūrę su jūsų naujokais, ne dažnai gali pasigirti pergale … Šiaip ar taip, man atrodo, valstybei nėra naudinga, laukiant karo, kurio niekada nebus, jeigu tik nenorėsite, laikyti didžiulę tokių žmonių minią: jie kenkia taikai, kuria reikia daug labiau sielotis, negu karu.

Citata Nr. 5757

Rytą pabudęs klausk savęs: „Ką aš turiu padaryti?“ Vakare, pirma nei užmigsi: „Ką aš padariau?“

Citata Nr. 5714

Humoras – visada pakaruoklio humoras, ir prireikus jo išmoksite kaip tik kartuvėse.

Citata Nr. 5706

Karą pradeda didieji, bet per jį kenčia mažieji.

Citata Nr. 5683

… daugumos žmonių prigimtis bankrutavo; jie negali patenkinti savo pačių poreikių, jų troškimai visiškai neatitinka jų praktinių galimybių, todėl jie dieną ir naktį nepaliaujamai lankstosi ir maldauja. Mūsų namų ūkis elgetiškas; savo meną, profesiją, vedybas, savo religiją mes ne patys pasirenkame, mums juos parenka visuomenė. Mes esame salonų kareiviai, o nuožmios lemtingos kovos, kurioje gimsta tvirtybė, mes vengiame.

1 2 3 5
banner