Author: Zigas Ziglaras

Citata Nr. 7620

Etika yra dorumo padarinys. Dori žmonės sukuria pasitikėjimo atmosferą, kuri yra puikus pagrindas klestinčiam verslui plėtoti …

Citata Nr. 6678

Jūs nemokate sėkmės kainos, jūs ja mėgaujatės

Citata Nr. 6403

… dvasingumas … tai nėra kažkas, dėl ko turėtumėte užsidėti neregio akinius. Atvirkščiai – sąlytis su savo dvasine puse atveria jums nesuskaičiuojamą daugybę durų.

Citata Nr. 6000

Po kiekvieno blogo sprendimo priimkite gerą.

Citata Nr. 5927

Šeimose, kurios valgo kartu, ryšys tarp jos narių yra stipresnis ir visavertiškesnis, nei tose, kurios valgo atskirai.

Citata Nr. 5887

Jūs pasirenkate – pražudys jus nesėkmė ar pamokys.

Citata Nr. 5543

Kad būtumėte gyvenime sėkmingi, turite išmokti siekti vieno pagrindinio ilgalaikio savo tikslo ir žongliruoti dviem trim trumpalaikiais arba vidutinės trukmės siekiais vienu metu.

Citata Nr. 5480

Geriausi dalykai, nutinkantys jums, ir geriausia, ką padarote jūs, atliekama "dėl meilės". Štai kodėl sakau, kad geri santykiai šeimoje paskatina jus aukštesniems sėkmės lygiams. Sėkmė iš tiesų prasideda namuose.

Citata Nr. 5467

Jei žmogus mano, kad gyvenimo pagrindas yra principai, tai 99% sprendimų jau atlikta.

Citata Nr. 5454

Santykiai labai svarbūs – jei pirmiausiai užmegsite gerus santykius, tai plėtoti karjerą, verslą ar kurti šeimą bus daug lengviau.

Citata Nr. 4758

Jeigu galite pasimokyti iš savo nesėkmės, reiškia iš tikrųjų nepralaimėjote

Citata Nr. 4715

Apkabinkite ir priglauskite savo vaikus – ypač mažus berniukus – kuo dažniau. Tyrimai rodo, kad 6 metų amžiaus berniukai yra gavę tik šeštadalį tokios nuoširdžios meilės, kokia buvo skirta to paties amžiaus mergaitėms. Šis meilės trūkumas visų pirma pasireiškia tuo, kad mažieji berniukai kelia šešis kartus daugiau rūpesčių, nei mergaitės.

Citata Nr. 4531

Žmogus kuriam sekasi moka aiškiai bendrauti.

Citata Nr. 3593

Gyvenime galite turėti viską, ką tik norite, jeigu padėsite kitiems žmonėms gauti tai, ko trokšta jie.

Citata Nr. 1976

Gyvenimas – tai vienos krypties gatvė. Kuria juosta bevažiuosite, nė viena juosta nenuves jūsų atgal … Eikvoti laiką ir emocinę energiją norams, kad kažkas būtų taip, kaip anksčiau – visiškas laiko švaistymas. Kur esate ir kaip ruošiatės judėti toliau – štai klausimai, kuriuos turite nagrinėti.

Citata Nr. 1974

Paprastas dalykas, kad svarbiausia vieta, kur reikia draugo – tai santuoka. Dėl šios priežasties šeimos konsultantai nuolat pataria žmonoms ir vyrams būti santuokoje draugais, pastebėdami, kad galima išsiskirti su žmona ar vyru, tačiau negalimos skyrybos su draugu.

Citata Nr. 1910

Dieve, aš nežinau, ar tu esi, tačiau meldžiuosi, kad jei esi, atskleistum man save.

Citata Nr. 1868

Statistika sako, kad kai klientai skundžiasi, verslininkai ir vadybininkai turėtų džiaugtis. Besiskundžiantis klientas reprezentuoja didelę papildomo verslo galimybę.

Citata Nr. 1573

Kad atliktumėte, bet kokią užduotį, jūs turite jai iš anksto pasiruošti ir sudaryti planą – po to jūs visiškai teisėtai galite tikėtis, jog tai įvyks. Tikėjimasis – tai vienas svarbiausių sėkmės veiksnių bet kokioje veikloje.

Citata Nr. 1554

Tai, ką įgyji siekdamas savo tikslų, nėra taip svarbu, kaip tai, kuo tampi.

Citata Nr. 1303

… puikus seksas yra puikios meilės rezultatas – labai retai, o gal ir niekuomet, puiki meilė atsiranda dėl puikaus sekso.

banner