Author: Viktoras Pekelis

Citata Nr. 7364

Gamta kiekvienam davė didžiulę paskolą, bet, deja, ne visuomet ja naudojamės, dažnai tingime imtis intelekto gimnastikos, kad savo galimybes išlavintume iki talentų ir genijų lygio.

Citata Nr. 7298

Mes visi daugiamačiai, daugiašaliai, įvairiapusiai, daugiareikšmiai visose srityse: nuo fizinės esmės (prigimties) iki dvasinės (kultūros).

Citata Nr. 7149

Nereikėtų siaurinti sąvokos „kūrybinga asmenybė“, sieti ją tik su intelektinio darbo profesijomis. Kuriama ne tik dvasinėje, bet ir materialinėje srityje.

Citata Nr. 5117

Drąsiai galima teigti, kad niekas nežino savo ribų. Mes niekada nepriartėjame prie mūsų galimybių ribų, ir mūsų protas dirba menkute savo galios dalimi.

Citata Nr. 5027

Siūlydamas kiekvienam realizuoti gyvenime savo galimybes, norėčiau, kad skaitytojas, paklausęs savęs, kaip gyventi, atsakytų: "Gyventi reikia taip, kad gyvenimui reikėtų tavęs".

Citata Nr. 4665

Svarbu ne tik intelekto potencialas ir pasirengimas profesinei veiklai, o ištisa žmogaus lavinimo sistema: emocijų ir valios sritis, dorovė ir visuomeninė atsakomybė.

Citata Nr. 3585

Kiekvienas nuo pat gimimo yra šiek tiek genijus.

Citata Nr. 2391

Mūsų atmintis – tarsi gyva būtybė, turi savo charakterį, savo įgūdžius. Ji gali ilgus metus saugoti kokį menkniekį, matytą vaikystėje, bet gali ir klastingai nuvilti – pasišaipyti iš mūsų: ji staiga atsisakys prisiminti formulę, kurią išmokote prieš valandą.

Citata Nr. 2273

Žmogus yra tai, ką jis pats iš savęs padarė.

Citata Nr. 2207

Kas yra žmogus? Stulbinantys žmogaus proto ir rankų laimėjimai daugeriopai suaktualino šį klausimą, daugumai žmonių sumenkino jį iki asmeninės sveikatos ir asmeninių galimybių klausimo.

banner