Author: Robinas Šarma

Citata Nr. 7637

… tai, ko tu savyje nevaldai, valdo tave.

Citata Nr. 7607

Klaidų nėra, tik pamokos. Vertink nesėkmes kaip progas asmenybei ugdyti ir dvasiai tobulinti.

Citata Nr. 7562

Kentėdami tampame tauresni. Kentėjimas skatina ir padeda suvokti, kas mes iš tikrųjų esame.

Citata Nr. 7381

… žmonės, kurie neturi jokios savigarbos, neišmano, kaip rodyti pagarbą kitiems.

Citata Nr. 7347

… tvarią laimę užtikrina gebėjimas duoti, o ne imti.

Citata Nr. 7311

Įsidėmėkite: anapus baimių jūs atrasit sėkmę.

Citata Nr. 7282

… laimės paslaptis paprasta: pasityrinėk, ką tikrai mėgsti daryti, ir tai veiklai skirk visas savo jėgas.

Citata Nr. 7142

Gyvenimo tikslas yra tikslingas gyvenimas.

Citata Nr. 7079

Iš gyvenimo gauname ne tai, ko norime, bet tai, kas esame.

Citata Nr. 6848

… kai sutelkiame dėmesį į tai, ko nepageidaujame, iš tikrųjų neleidžiame vykti tam, ko norime.

Citata Nr. 6249

Jeigu tave užklumpa netikėta bėda ir tu nusivili, atmink štai ką: gamtos dėsniai teigia, kad vienoms durims užsidarius prasiveria kitos.

Citata Nr. 6015

Leisk savo praeičiai tau tarnauti. Vakarykščius pralaimėjimus paversk rytojaus pergalių pamatu.

Citata Nr. 5632

Lavink protą – jis sužydės taip, kaip ir nesitikėjai.

Citata Nr. 5270

Nesavanaudiška tarnystė yra mano nuomos mokestis už gyvenimą šioje nuostabioje planetoje.

Citata Nr. 4950

… žmonės išauga, patekę į nežinomybę.

Citata Nr. 4734

… dauguma žmonių keliauja per savo gyvenimą su … raiščiais ant akių. Jie visiškai nenutuokia, kaip iš tikrųjų viskas vyksta pasaulyje ir kokius vaidmenis jiems skirta jame vaidinti. Iš esmės šių žmonių … gyvenseną galima apibūdinti tik vienaip: nesąmoningas neišmanymas … siekiant meistriškumo, mokantis bet kokio įgūdžio … reikia įveikti keturias pakopas. Pirmoji pakopa … nesąmoningas neišmanymas … Tokie žmonės neanalizuoja savo gyvensenos, pasirinkimų, prigimties, jie net nebando keistis, jų nedomina, kaip gyvenimo aikštėje sužaisti didingiau. Jei vis dėlto noras keistis ir keisti subręsta, žmonės pakyla iki antrosios pakopos, kurią galima vadinti sąmoningu neišmanymu. Šioje pakopoje mokinys vis dar nėra įvaldęs įgūdžio, tačiau jau nutuokia, ko jam trūksta … Supratimas turi savybę plėstis. Kai supratimas apie tai ko nežinai padidėja, ateina laikas naujiems pasirinkimams. O nauji – ir geresni – pasirinkimai lemia teigiamas permainas … Ir kadangi supratimas skatina naujus pasirinkimus, o nauji pasirinkimai sukelia gyvenimo permainas, jie ankščiau ar vėliau žengia milžinišką žingsnį į priekį. Tada jų žinojimas juos atveda į trečiąją pakopą – sąmoningą išmanymą. Dabar mokinys viską supranta ir išmano, tačiau vis dar turi skirti daug energijos ir dėmesio tam, ką daro … jei tu trokšti ir esi tam dvasiškai pasirengęs, gali pakilti į dar aukštesnį veikimo lygį, kuris vadinamas nesąmoningu išmanymu … Dabar dviratininkas važinėja dviračiu apie nieką negalvodamas. Jis tiesiog išsiveda dviratį, šoka ant jo ir pasileidžia gatvėmis, takais daugiau dėmesio skirdamas į vėją, glostantį veidą, ar saulę, šildančią nugarą, nei į tai kaip pats laiko vairą.

Citata Nr. 4573

Jūs jau esate visa tai, kuo visuomet norėjote tapti. Jums tiesiog reikia dirbti vidinį saviugdos darbą, kad būtų pašalinti sluoksniai, dengiantys ir neigiantys jūsų tikrąją prigimtį.

Citata Nr. 4453

Atrask viso gyvenimo pašaukimą, tada dirbk savo darbą išdidžiai ir su meile. Meilė – nepaprastai galingas veiksnys. Viską daryk nuolat siekdamas didžiausio meistriškumo. Pasaulis tau atsilygins tokiais nuostabiais būdais, kurių tu net neįstengi įsivaizduoti.

Citata Nr. 4441

– Terminas saviugda man yra beprasmis, – atrėžė jis, žvelgdamas į vis dar snaudžiantį miestą. – Skamba taip, tarsi žmonės būtų sugadinti ir juos reikėtų taisyti. Tai – klaidingas požiūris. Visiškas absurdas! Kiekvienas iš mūsų yra tobulas, mums t

Citata Nr. 3872

Tavo aš galiu yra kur kas svarbiau už tavo intelekto koeficientą.

Citata Nr. 3531

Jeigu negali pasijuokti iš savęs, iš ko gi tada juoktis?

1 2 3
banner