Author: Paulas Koelas

Citata Nr. 6924

Myliu tave, kaip myli upė … visi gimėme toje pačioje vietoje, iš to paties šaltinio, kuris nesiliauja mus maitinęs vis labiau negailėdamas savo vandens.

Citata Nr. 6915

Istorija niekada nesikeis dėl politikos, dėl užkariavimų arba dėl teorijų ar karų – tai tik kartojimas, tai matome nuo amžių pradžios. Istorija keisis, kai galėsime panaudoti Meilės energiją kaip naudojame vėjo, jūrų, atomo energiją.

Citata Nr. 6913

Jei Dievas norėtų kalbėti su žmonėmis, nesigriebtų tokių netiesioginių būdų.

Citata Nr. 6711

Kai nebeturėjau ko prarasti, gavau viską. Kai lioviausi būti tuo, kuo buvau, atradau save. Kai pažinau pažeminimą ir vis dėlto ėjau pirmyn, supratau, kad galiu laisvai pasirinkti savo likimą.

Citata Nr. 6689

… meilė yra stipresnė, meilė stipresnė už žmogų.

Citata Nr. 6685

Kiek aš visko netekau, bijodama ko nors netekti …

Citata Nr. 6671

Kad tikėtum, jog eini tikru keliu, nebūtina įrodinėti, kad kito kelias klaidingas.

Citata Nr. 6615

Aš negyvenu nei praeitimi, nei ateitimi. Aš esu dabartyje, ir tik ji mane domina. Ir tu, jei sugebėsi visuomet gyventi dabartimi, būsi laimingas žmogus. Tu suprasi, kad yra gyvybė dykumoje, kad dangus žvaigždėtas ir kad vyrai kariauja, nes tai būdinga žmogaus prigimčiai. Tavo gyvenimas taps švente, vienu didžiuliu festivaliu, nes jis – tik šiuo metu išgyvenama akimirka, tik tiek.

Citata Nr. 6550

Gyventi – tai bandyti, o ne mąstyti apie gyvenimo prasmę.

Citata Nr. 6454

Gyventi reiškia treniruotis. Treniruodamiesi pasirengiame tam, kas laukia mūsų. Gyvenimas ir mirtis praranda savo prasmę, lieka tik iššūkiai, kurie priimami džiaugsmingai ir įveikiami ramiai.

Citata Nr. 6396

Šviesos karys iki galo įgyvendina savo Asmeninę Legendą.

Citata Nr. 6342

… visos pasaulio meilės yra tarsi į tą patį ežerą tekančios skirtingos upės. Susiliejusios į vieną jos tampa viena vienintele meile, kuri, virtusi lietumi, palaimina žemę.

Citata Nr. 6271

Mylima, nes mylima. Mylėti nereikia jokios priežasties.

Citata Nr. 6250

Visa yra vienis.

Citata Nr. 6215

Išdavystė – tai nelauktas smūgis. Jeigu gerai pažįsti savo širdį, ji tokio dalyko niekada nepadarys. Nes tu žinai jos svajones, jos troškimus ir sugebėsi tam užbėgti už akių. Nė vienas negali pabėgti nuo savo širdies. Štai kodėl gerai klausytis, ką ji sako. Kad negautum nelaukto smūgio.

Citata Nr. 6023

Blogis turi pasireikšti, kad jie geriau suprastų gėrio vertę.

Citata Nr. 5973

Šiandien švenčia vakarykštę pergalę, kad įgytų daugiau jėgų rytojaus mūšiui.

Citata Nr. 5904

Kur bus tavasis lobis, ten bus ir tavoji širdis…

Citata Nr. 5875

Svajotojų prisijaukinti nevalia.

Citata Nr. 5779

Ne visi tiki Dievą, tačiau visi trokšta liesėti.

Citata Nr. 5689

Žmonės dovanoja vieni kitiems gėles, nes gėlėse slypi tikroji Meilės prasmė. Kas pabandys nuskinti gėlę, pamatys, kaip greit vysta jos grožis. Tačiau tas, kas grožėsis augančia gėle, niekada jos nepraras.

1 2 3 5
banner