Author: Pem Braun

Citata Nr. 7747

Linkiu, kad meilė suteiktų laimę, kuri atlaikytų visus išbandymus ir patikimai švytėtų brandžiame amžiuje kaip ir jaunystėje.

Citata Nr. 5687

Tas idealus darbas – įdomi profesija, malonūs žmonės, nuostabus atlyginimas, karjeros galimybės, kelionių pasiūlymai… Jis tikrai yra. Leiskitės jo ieškoti! Jis jūsų laukia.

Citata Nr. 5517

Laimės įmanoma turėti tik tiek, kiek įmanoma. Kapstytis sode gražų pavasario rytą yra tokia pat didelė laimė kaip ir plaukioti milijonieriaus jachta.

Citata Nr. 4908

Laimė – sugebėjimas džiaugtis nereikšmingais dalykais.

Citata Nr. 4610

Užpildykite kiekvieną dieną. Atiduokite jai savo jaunystę, savo sveikatą, savo sugebėjimus, savo viltį – taip visas jūsų gyvenimas taps stebuklu, o prisiminimai bus malonūs.

Citata Nr. 4403

Niekad nematėte Alambros? Nei Toledo sienų? Nei Venecijos? Ajerio uola. Maču Pikču. Jie vis dar laukia Jūsų. Kiti žmonės pabuvojo šiose vietose. Dabar Jūsų eilė.

Citata Nr. 3850

Visi mes turime galią teikti laimę… klausydami, stebėdami, padėdami.

Citata Nr. 3507

Štai tavo rankos gyslos. Štai upeliai teka į upę. Mes tarpusavyje susiję. Ta pati gyvybė jungia viską. Būk laimingas šioje vienovėje, šiame nuoseklume.

Citata Nr. 1789

Kada tik imsi labai nerimauti, įkalbėk savo protą susitelkti į nedidelius dabarties malonumus. Skirk sau laiko gydytis. Nusiramink.

Citata Nr. 1772

Kiekvienam žmogui kažkada ateina toks pavasaris, kurio jis nebemato. Taigi džiaukis savo pavasariais.

Citata Nr. 1521

Išmokti meistriškai dirbti – nors ir kažką nereikšmingo – yra didelė laimė.

Citata Nr. 1352

Nors ir nelaimėjai Nobelio premijos, bet rudens saulė vis tiek blykčioja pro medžius ir tavo katytė stengiasi priglusti tau prie veido – kažkas tave myli. Ar maža tokio apdovanojimo?

Citata Nr. 1227

Laimė slypi jaukioje draugijoje.

Citata Nr. 1024

Norėčiau apsaugoti tave nuo kiekvieno sielvarto, nuo kiekvienos nelaimės, nuo kiekvienos nesėkmės. Tačiau tuomet būtum atskirtas nuo visų kitų planetos gyvų padarų. Kaip tik mūsų sielvartas, ne mažiau negu laimė, kuria šeimą santuoką arba draugystę.

Citata Nr. 875

Mus supa laimė. Per ją keliaujame. Bėda yra ta, kad vis tyrinėjame horizontą laukdami, kada ji ateis.

Citata Nr. 629

Tarp namų ir parduotuvės yra laimės telkinėliai. Paukštis, sodas, draugo pasveikinimas… Saulės atokaitoje katė, kurią reikia paglostyti. Pasinaudok jais arba praeik pro šalį. Tai priklauso tik nuo tavęs.

Citata Nr. 556

Laiminga pora dalijasi tam tikra šypsena, kurios kiti nesupranta.

Citata Nr. 224

Tegu vaikystės dovanos tau suteikia laimę – vystančių pienių puokštė, pūkais apkibęs irisas, varlė, bučinys.

Citata Nr. 217

Laimė yra turėti drąsos kai ką sugebėti geriau, nei manei sugebėsiąs.

banner