Author: Juozas Erlickas

Citata Nr. 6049

Skambina iš ministerijos.- Atvažiuokit. Nebegalim susitvarkyt.Atvažiuoju ir viską sutvarkau. Vienus pridaužau geležiniu strypu, kitiems ir diržo gana. Bet dažniausiai tenka keletą nušaut.Jei ne aš – viskas čia būtų dar blogiau.

Citata Nr. 5864

Ar žinote, kad garsusis kompozitorius Mendelsonas, parašęs vestuvių maršą, paskui rašė tik laidotuvių muziką?

Citata Nr. 3804

Kiek triukšmo! Tas ant vinių guli, anas ant adatos sėdi… Aš stoviu ant žemės. Niekas dėmesio nekreipia. Tradicinė orientacija nūnai ne madoj.

Citata Nr. 3438

Yra tipų, kurie giriasi: širdį atidaviau žmonėms! Mulki! Tu pinigus atiduok. Beširdžių pas mus ir taip per akis.

Citata Nr. 2885

Kai Seimas bus perpus iš politikų ir scenos žvaigždžių, tai politikams nebereiks nei dainuot, nei prieš rinkėjus vaidint. Tą darys žvaigždės. O politikai ims dirbt. Mes gal nesulauksim. Bet vaikai… Juk ir keisčiausios fantazijos išsipildo.

Citata Nr. 2843

Žiemą, žvelgdamas pro langą, vis jaudinuos, kad žmonės gali nenueit, kur reikia.Štai ponas, klampojantis per gilų sniegą, toks panašus į kolūkietį.Moteris, stumianti automobilį, – visai kaip tarybinė.Žiema labai kenkia Lietuvos įvaizdžiui.

Citata Nr. 2452

Pavasario naktimis mėgstu pagulėt ant geležinkelio bėgių. Žiūriu į skylėtą dangų… Ir mano kelnės skylėtos… Koks ryšys tarp žmogaus ir dangaus! Bet štai ateina traukinys, ir aš traukiuos į šalį.Užtat ir negerbiu savęs. Kitas nepasitrauktų.

banner