Author: Džonas Fidžeraldas Kenedis

Citata Nr. 7287

Aš supratau, kad pasakęs sau, jog sekundėlę sustosi, rizikuoji sustoti visam laikui.

Citata Nr. 7096

Žmonija privalo padaryti galą karams, kitaip karai padarys galą žmonijai.

Citata Nr. 7059

Neklausk, ką tavo tėvynė gali duoti tau, paklausk, ką tu gali duoti savo tėvynei.

Citata Nr. 6600

Žodis "krizė" užrašytas kiniečių kalba susideda iš dviejų simbolių, vienas reiškia "pavojų", kitas – "galimybę".

Citata Nr. 6594

Aš manau, kad tai didžiausias talento ir žmonijos išminties sanbūris, koks kada buvo susirinkęs Baltuosiuose Rūmuose, galbūt tik išskyrus kai čia pietaudavo vienas Tomas Džefersonas. (Iš kalbos, pasakytos 1962 m. Baltuosiuose Rūmuose priimant 49 Nobelio premijos laureatus).

Citata Nr. 5905

Neklausk, ką tau gali duoti valstybė, klausk, ką tu gali jai duoti

Citata Nr. 5355

Niekada nesiderėkime iš baimės. Bet niekada nebijokime derėtis.

Citata Nr. 3749

Dantė kartą yra pasakęs, kad karščiausios pragaro vietos rezervuotos tiems, kurie moralinės krizės metu laikosi neutraliteto.

Citata Nr. 2236

Visų pirmą, aš manau, kad ši tauta turėtų įsipareigoti pasiekti tikslą – dar nesibaigus šiam dešimtmečiui išlaipinti žmogų Mėnulio paviršiuje ir saugiai sugrąžinti jį atgal į Žemę. Nė vienas kosminės erdvės projektas tuo laiku nebus toks įspūdingas visai žmonijai, nė vienas kosminės erdvės tyrimo projektas nebus toks svarbus kaip šis.

Citata Nr. 2117

Laisvė turi daug sunkumų, demokratija yra netobula, tačiau mes niekada nestatėme sienos, kad išlaikytume savo žmones šalies viduje.

Citata Nr. 2037

Nė viena tauta, kuri tikisi būti lydere, nebus paskutinėje vietoje šiose kosminėse lenktynėse. Mes pasirinkome skristi į Mėnulį ne todėl, kad tai yra lengva, bet todėl, kad tai yra sunku.

Citata Nr. 2029

Kad ir kokia žmogaus religija būtų asmeniniame gyvenime, valstybės tarnautojui ji negali būti svarbesnė už priesaiką laikytis Konstitucijos ir visų jos dalių, įskaitant Pirmąją Pataisą ir griežtą bažnyčios ir valstybės atskyrimą.

banner