Author: Chuck Palahniuk

Citata Nr. 7755

Jei nežinai, ką nori daryti, galiausiai darai tai, ko visai nenori.

Citata Nr. 7524

Tik po katastrofos galime atgimti iš naujo. Tik tada, kai prarandi viską, tampi laisvas daryti bet ką.

Citata Nr. 7130

Šiukšlių rūšiavimas ir greičio mažinimas – tai mėšlas. Tai tas pats, kas mestum rūkyti prieš mirtį.

Citata Nr. 6813

Buvau pavargęs, išprotėjęs, užguitas ir kas kartą lipdamas į lėktuvą trokšdavau, kad jis sudužtų. Pavydėjau nuo vėžio mirštantiems žmonėms. Nekenčiau savo gyvenimo. Buvau pavargęs, bodėjausi savo darbu, baldais ir neišmaniau, kaip galėčiau ką nors pakeisti.

Citata Nr. 6695

Amerikoje visada būsi nevykėliu, jeigu neatnaujinsi ir netobulinsi savo priklausomybių.

Citata Nr. 6497

Būti atleistam iš darbo – geriausia kas gali nutikti gyvenime. Tada ne šiaip verkšleni, o kažką iš tikrųjų pakeiti savo gyvenime.

Citata Nr. 4545

Dabar klausyk, šiąnakt tu mirsi, Reimondai K.K.K. Heseli. Tu gali mirti po vienos sekundės ar po vienos valandos, pats spręsk. Pameluok man. Sakyk pirmą dalyką, kuris šaus tau į galvą. Sukurk ką nors. Man nesvarbu. Aš turiu pistoletą.

Citata Nr. 3744

Tu nesi graži ir unikali snieguolė. Tu esi tokia pati yranti materija kaip ir visi, mes visi esame tokio pačio komposto dalis.

Citata Nr. 3341

Kurią nors dieną tu mirsi, ir kol tu to nesuvoksi, man iš tavęs jokios naudos.

Citata Nr. 1850

Kai gavau darbą ir man suėjo dvidešimt penkeri, telefonu tėvo paklausiau: „O kas toliau?“ Tėvas nežinojo, todėl pasakė: „Vesk“. Esu trisdešimtmetis berniukas ir svarstau, ar dar viena moteris ir yra mano ieškoma išeitis.

Citata Nr. 1690

Jei paprasčiausiai atsisakau pinigų, nuosavybės ir žinių, tai dar nieko nereiškia. Tai ne savaitgalio poilsis. Turiu vengt tobulintis – turiu bėgti katastrofos link. Daugiau nebegalima lošti nieko neprarandant. Gyvenimas nėra seminaras.

Citata Nr. 1441

Tai bent įrodymas, kad vieną dieną tu dar mąstai ir velki savo kūną, o kitą dieną virsti šaltomis trąšomis, kirmėlių bufetu. Tai nuostabus mirties stebuklas.

Citata Nr. 1338

Bet turi apmąstyt, – sako jis, tikimybę, kad Dievui tu nepatinki. Galbūt Dievas mūsų nekenčia. Ta ne pats blogiausias dalykas, kuris gali atsitikt. Tailerio akimis, geriau, jei Dievas atkreipia į tave dėmesį todėl, kad esi blogas, nei visai nepaiso. Gal todėl Dievo neapykanta geriau už Jo abejingumą. Jeigu galėtum būti pikčiausias Dievo priešas arba niekas – ką rinktumeis? Mes esam Dievo viduriniai vaikai, anot Tailerio Durdeno, be ypatingos vietos istorijoj ir ypatingo dėmesio. Nesulaukę Dievo dėmesio, neturim jokios vilties būti prakeikti arba išgelbėti. Kas blogiau – pragaras ar niekas? (Kovos klubas)

Citata Nr. 1287

Anksčiau, kai grįždavau namo piktas, pripažinęs, kad mano gyvenimas neatitinka mano penkmečio plano, man pakakdavo susitvarkyti butą arba išgražinti mašiną. Kada nors mirsiu neturėdamas nė vieno randelio, bet užtat liks tikrai puikus butas ir mašina.

Citata Nr. 903

Norėjau sunaikinti visa, kas nuostabu ir ko niekada neturėsiu. Sudegint Amazonės miškus. Pripumpuoti atmosferą chloro fluoro anglies dvideginio, kuris surytų ozoną. Atidaryti supertankerių atliekų dangčius ir atkimšti naftos rezervuarus. Norėjau išnaikinti visas žuvis, kurių negalėsiu suvalgyt, ir paleisti dūmais Prancūzijos paplūdimius, kurių niekada neišvysiu. Troškau, kad visas pasaulis pasiektų dugną. Daužydamas tą vaikį, tikrai norėjau įtupdyti kulką į tarpuakį kiekvienai nykstančiai pandai, kuri nesidulkina, kad susilauktų palikuonių, ir kiekvienam banginiui ar delfinui, kuris nusilpęs užplaukė ant kranto. Nemanykit, kad tai naikinimas. Manykit, kad tai rūšies mažinimas. Tūkstančius metų žmonės jaukė, šiukšlino ir teršė šitą planetą, o dabar istorija tikisi, kad aš valysiu visiems iš paskos. Plausiu ir tiesinsiu sriubos skardines. Būsiu atsakingas už menkiausią sudeginto benzino lašelį. Privalėsiu apmokėt sąskaitą už radioaktyvasias atliekas, užkastas benzino cisternas ir su žemėmis sumišusias toksines atliekas, kurias užkasė ta karta, kai aš dar nebuvau gimęs. (Kovos klubas)

Citata Nr. 712

Vienos minutės visiškai pakanka, pasakė Taileris, dėl jos reikia sunkiai dirbti, vis dėlto viena minutė tobulybės verta tavo pastangų. Akimirka – tai daugiausia, ko galima tikėtis iš tobulybės.

Citata Nr. 701

Įstatymas yra įstatymas, – pasakytų Taileris. Važiuoti per greitai – tai tas pats, kaip ką nors padegti, tai tas pats, kaip padėti bombą, tai tas pats, kaip nušauti žmogų.

Citata Nr. 55

Verkti lengva, kai suvoki, kad kiekvienas, kurį myli, tave atstums arba mirs. Laikui išrikiavus visus ilga eile, kiekvieno galimybė išgyventi lygi nuliui.

banner