Author: Bernhard Moestl

Citata Nr. 6941

Gerbti savo priešininką, vadinasi, jį pažinti. Spręsti apie jį be išankstinių įsitikinimų, vadinasi, galėti jį teisingai įvertinti. Pagarbiai stoti su juo į kovą, vadinasi, sugebėti jį nugalėti.

Citata Nr. 6925

Tas, kuris yra priklausomas nuo kitų pagyrų, tampa pažeidžiamas. Pranašumą jo atžvilgiu išlaikys ties, kuriems jis bet kokia kaina nori patikti.

Citata Nr. 6614

Kai kitą kartą jausite, jog sprogstate iš pykčio … sutelkite dėmesį į savo kvėpavimą. Padovanokite sau dešimt akimirkų. Per tą laiką nieko neprarasite. Lėtai įkvėpkite ir iškvėpkite.

Citata Nr. 5285

Noras be ryžto yra sunkus rąstas, kurį patys sau prisirišate prie kojos. Jam įgyvendinti suvartojate labai daug jėgų, o jų pritrūksta kitoje vietoje.

Citata Nr. 3737

Priešininko žodžiai įgyja savo emocinę galią iš to fakto, kad jis mato jus ne taip, kaip jūs norėtumėt.

Citata Nr. 3330

Tas, kuris sugeba valdyti savo baimę, jau pusiau laimėjo kovą su priešininku.

Citata Nr. 2372

O kai kyla mažos pagundos, tokios kaip "Šį vieną kartą juk nieko blogo neatsitiks…", trenkite mintimis ranka į stalą ir tarkite garsiai ir aiškiai: "Gana!" Tai darykite, kol gundymas liausis. Skamba juokingai, tačiau veikia gerai.

Citata Nr. 2286

Atidumo principas mus moko … kad iš pagarbos atsiranda nusistebėjimas, o iš nusistebėjimo – džiaugsmas. Jis moko mus, kad pagarbus ryšys su mus supančia aplinka gali padaryti mus neįveikiamus.

banner