Tag: citata apie charakterį

Citata Nr. 6039

Nelaimė tampa kertiniu charakterio akmeniu.

Citata Nr. 5199

… ir ne tie eilėraščiai gražiausi, kuriuose iš tikrųjų stengiamasi suteikti pavidalą kokiam nors pamokymui ar išminties grūdinimui, o tie, kuriuose atsispindi poeto nuotaika, jo širdies turtingumas, jo dora ir žmonių meilė, jo nuostabus biurgerio charakteris.

Citata Nr. 5166

Mat skirtingi charakteriai lemia skirtingus pomėgius, o šių nepanašumas bičiulius išskiria. Tad […] geri žmonės negali bičiuliautis su nedorėliais, o šie – su geraisiais, kaip tik dėl didžiausio skirtumo tarp vienų ir kitų būdo bei pomėgių.

Citata Nr. 5140

Talentas bręsta tyloje, charakteris grūdinasi gyvenimo audrose.

Citata Nr. 5077

Žmogus palieka pėdsaką gyvenime tik valdydamas savo charakterį arba bent jau tuo rūpindamasis.

Citata Nr. 4868

Nėra nieko pavojingesnio už žmogų be charakterio.

Citata Nr. 4364

Nėra žmogaus, turinčio tiek itin blogų polinkių, kad dėl jų negalėtų pakeisti savo „įgimto temperamento“ įsigytu charakteriu.

Citata Nr. 4255

Charakteris – didžiausias žmogaus sugebėjimų gausintojas.

Citata Nr. 4059

Žmogaus, kurio charakteryje nėra ryžtingumo, negalima vadinti priklausančiu sau pačiam… Jis priklauso bet kam, galinčiam jį paversti savo belaisviu.

Citata Nr. 3990

Vadovavimas – tai sugebėjimas ir valios stiprybė telkti žmones bendram tikslui ir charakteris, įkvepiantis pasitikėjimą.

Citata Nr. 3860

Regis, žmonės nesupranta, kad jų nuomonė apie pasaulį atskleidžia jų charakteris.

Citata Nr. 3114

Žmogaus charakteris sukuria jo likimą.

Citata Nr. 3010

Lyginamoji ir hermeneutinė tradicija, nustatanti dievų vardų atitikmenis skirtingose kultūrose, atsirado senojoje šumerų-akadų civilizacijoje. Ši kosmopolitinės metafizikos tradicija grindžiama dar vadinamojo Bronzos amžiaus laikais visuotinai priimta idėja, kad, dieviškosios esmės požiūriu, religija yra viena. Tačiau skirtingos civilizacijos ir kultūros tuos pačius dievus vadina skirtingais vardais. Esama sakralinių sklaidmenų ir teofanijų įvairovės, slepiančios pamatinių pradmenų vienybę bei homogenišką esmę. Todėl vieną teologinę sistemą visada galima perteikti kitos teologinės sistemos terminais. Vertimas yra įmanomas ir natūralus dalykas, nepaisant kiekvienai atskirai religijai būdingų ypatumų, sudarančių jos originalų ir nepakartojamą charakterį.

Citata Nr. 2937

Žmogaus charakteris geriausiai atsiskleidžia ne ištikus nelaimei, o įgavus valdžią.

Citata Nr. 2917

Beveik visi žmonės gali iškęsti nelaimes, bet jei norite išbandyti žmogaus charakterį, suteikite jam valdžią.

Citata Nr. 2914

Veiklai labiausiai reikia charakterio; žmogus su charakteriu – tai apdairus žmogus, kuris turi konkretų tikslą ir atkakliai jo siekia.

Citata Nr. 2799

Charakteris – tai slapta, nuolatinė valios energija.

Citata Nr. 2495

Veiksmai, žvilgsniai, žodžiai, žingsniai, formuoja abėcėlę, pagal kūrią galite sudėlioti charakterį.

Citata Nr. 2391

Mūsų atmintis – tarsi gyva būtybė, turi savo charakterį, savo įgūdžius. Ji gali ilgus metus saugoti kokį menkniekį, matytą vaikystėje, bet gali ir klastingai nuvilti – pasišaipyti iš mūsų: ji staiga atsisakys prisiminti formulę, kurią išmokote prieš valandą.

Citata Nr. 2233

Prigimties pakeisti neįmanoma, galima tik pakreipti į gera kai kurias charakterio ypatybes, netgi trūkumus – čia slypi didžioji auklėjimo paslaptis ir didysis uždavinys.

Citata Nr. 2098

Žmonių charakterius lemia ir formuoja jų tarpusavio santykiai.

banner