Džnonas Kalvinas Maksvelas - Citatos, Mintys, Posakiai


 • Džnonas Kalvinas Maksvelas
 • Džnonas Kalvinas Maksvelas (John Calvin Maxwell)
 • (1947 m. vasario 20 d.) Amerikiečių pastorius, oratorius ir rašytojas, parašęs daugiau nei 50 knygų. Jis yra žinomiausias vadovavimo specialistas, kurio knygų tikslas padėti žmonėms ugdyti asmenines lyderio savybes ir tobulinti sugebėjimą vadovauti. Geriausiai žinomas kaip knygos "Kaip svajones paversti tikrove?" autorius.

Drąsą sąlygoja principai, o ne laikini ar netikėti impulsai.

Viena iš priežasčių, skatinančių rizikuoti, yra žinojimas, kad neveiklumas taip pat gali brangiai kainuoti.

Kiekvienas žmogus, pakylantis virš kasdienybės, turi didžiulę aistrą. Kitaip sakant, menkas troškimas lemia menkus rezultatus. Arba: maža ugnis mažai šildo. Kuo karštesnė liepsna, kuo stipresnis troškimas, tuo didesnės jūsų galimybės.

Sunkumai nebūtinai užgrūdina charakterį, tačiau jį visada apnuogina.

Vieną nepatyrusį vadovą pirmą kartą pakvietė kalbėti didžiuliam būriui žmonių. Jis kreipėsi pagalbos į labiau prityrusį kolegą, kad šis patartų, kokia turi būti gera klaba. Kolega paaiškino: "Parašyk jaudinančią pradžią – kad tarp klausytojų neliktų nė vieno abejingo. Paskui parašyk dramatiškas išvadas ir pabaigą, įkvepiančią troškimą veikti. Tada šias dalis suspausk kuo glaudžiau."

Tikras lyderis skatina sekėjus pasakyti tai, ką jam reikia žinoti, o ne tai, ką nori išgirsti.

Negalite paskui save vesti žmonių, jei jums patiems būtinas vadovavimas.

Savo žmones turite mylėti labiau nei savo pareigas.

Kai lyderis su meile ištiesia ranką, paprastai ji spaudžiama su meile.

Tikro lyderio pasiryžimą įgyvendinti savąją viziją skatina ne jo postas, o aistra.

Lyderis gali atsisakyti visko, išskyrus galutinę atsakomybę.

Protingi lyderiai tiki tik puse to, ką girdi. Įžvalgūs lyderiai žino, kuria puse tikėti.

Kiekvieną dieną įgyvendinkite kokį nors siekį. Žmones kartais užvaldo neigimo banga, nes jie nemato akivaizdžios pažangos. Jei taip nutiktų ir jums, pradėkite kiekvieną dieną kelti sau kokį nors tikslą, beje, būtinai įgyvendinamą. Įprotis padės jums išsiugdyti teigiamą mąstymą.

Vadovauti žmonėms – tai rodyti drąsą, kuri verčia juos elgtis teisingai.

Lyderio drąsa skatina sekėjų atsidavimą.

… įžvalgumą reikia ugdyti. Vertinkite neįprastą mąstymo būdą, stebėkite smulkmenas, įsiklausykite į dviprasmybes, branginkite abejones, nebijokite rizikuoti. Kuo dažniau pasitelksite intuiciją, tuo ji darysis patikimesnė.

Jei nuolat galvosite vien apie sunkumus, o ne apie rezultatus ar atlygį, jums gali nusvirti rankos. Užuot išsiugdę vidinę drausmę, ko gero, imsitės savęs gailėtis. Kai kitą kartą teks atlikti tikrai sunkią užduotį ir jūs pradėsite galvoti apie tai, kas jums būtų patogiau, o ne svarbiau, keiskite dėmesio objektą. Įvertinkite, kokią naudą duos kruopščiai atliktas darbas, ir tik tada atsiduokite jam.

Jei norite sėkmės, darbovietės interesai jums turi tapti svarbiausiais.

Tinkamiausias laikas pasodinti medį buvo prieš dvidešimt penkerius metus… Kitas tinkamiausias laikas – šiandien.

… žinantis kryptį, bet nesugebantis susikaupti, supranta, ką reikia daryti, tačiau to niekados nepadaro. Galintis susikaupti, bet nežinantis krypties, puikiai atlieka tam tikrus veiksmus, tačiau nejuda į priekį. Didžiulių laimėjimų pasiekiama tik pasitelkus abi savybes.

Pulkai žinovų suka galvas bandydami išsiaiškinti, kodėl žmonės pasiekia didžiulių laimėjimų … svarbiausias veiksnys yra aistra savajai veiklai.

Kad vidinė drausmė taptų jūsų palydove, reikia liautis teisintis. Būtina visiškai atsikratyti tokio įpročio.

Nevykę vadovai dažniausiai yra prasti klausytojai.

Tiesa yra ta, kad tie, kam lemta tapti didžiaisiais, prilygsta patiems mažiausiems ir tarnauja visiems.


Populiariausios Citatos
 • Citata Nr. 3040 (2942)
  Džiaugiuosi, kad nesu įsimylėjęs ir nesu patenkintas pasauliu. Man patinka būti viskuo nepatenkintam. Įsimylėję žmonės dažnai tampa irzlūs, pavojingi. Jie praranda teisingumo jausmą. Praranda humoro jausmą. Tampa nervingi, psichiškai nesveiki nuobodos. Jie net tampa žudikais.
  Charles Bukowski
 • Citata Nr. 4408 (2412)
  … dorybė būdinga tik apšviestai, mokytai, nuolatiniu lavinimu aukštybes pasiekusiai sielai. Mes ir gimstame tam, tačiau be šito. Net geriausieji prieš lavindamiesi turi polinkį į dorybę, bet ne dorybę.
  Seneka
 • Citata Nr. 3961 (2061)
  Kalba yra žmogaus dvasios organas, žmogaus minties ir jausmo išraiška, ja kalbančios genties visuomeninio ir privačiojo gyvenimo veidrodis, genties intelektualinių ir moralinių vertybių saugykla, ryšys, siejantis laiką ir erdvę, vienijantis visas kartas ir asmenybes, individus, ir kartu – gyvas, tradicinis svarbiausių įvykių bei genčių tarpusavio santykių metraštis.
  Antanas Baranauskas
 • Citata Nr. 2391 (2059)
  Mūsų atmintis - tarsi gyva būtybė, turi savo charakterį, savo įgūdžius. Ji gali ilgus metus saugoti kokį menkniekį, matytą vaikystėje, bet gali ir klastingai nuvilti - pasišaipyti iš mūsų: ji staiga atsisakys prisiminti formulę, kurią išmokote prieš valandą.
  Viktoras Pekelis
 • Citata Nr. 4077 (1795)
  Laimė – turėti didelę, mylinčią, rūpestingą šeimą kitame mieste.
  Džordžas Bernsas
 • Citata Nr. 3683 (1706)
  Žmogus, turėdamas vieną motyvą, nieko nedaro.
  Samuelis Teiloras Kolridžas
 • Citata Nr. 3207 (1622)
  Prieš kiekvieną kuriantį veiksmą eina griaunantis.
  Pablo Pikaso
 • Citata Nr. 1762 (1483)
  Myliu Tave labiau nei vakar, bet mažiau negu rytoj.
  Paulas Koelas
 • Citata Nr. 3121 (1420)
  Dosnumui reikia užmokesčio, jis visada save apdovanoja.
  Ipolitas de Livris
 • Citata Nr. 3487 (1404)
  Skirk laiko mąstymui, tai – stiprybės šaltinis, skirk laiko maldai, tai – didžiausia jėga žemėje, skirk laiko juokui, tai – sielos muzika. Skirk laiko žaidimui, tai – amžinos jaunystės paslaptis, skirk laiko mylėti ir būti mylimam, tai – Dievo duota privilegija. Skirk laiko duoti. Diena per trumpa, kad būtum savanaudis. Skirk laiko skaitymui, tai – išminties fontanas, skirk laiko draugiškumui, tai – laimės kelias, skirk laiko darbui, tai – sėkmės kaina. Skirk laiko gailestingumui. Tai – raktas į Dangų.
  Motina Teresė
Avast Free Antivirus
Projekto progresas
Autoriai – 1363
Citatos – 4970

Sveiki , šiandien yra Pirmadienis, 2018/10/15
banner