Bruno Ferrero - Citatos, Mintys, Posakiai


 • Bruno Ferrero
 • Bruno Ferrero
 • (1946 m. birželio 2 d. – 2006 m. balandžio 15 d.) – italų rašytojas ir kunigas salezietis vadovaujantis leidyklai ELLEDICI. Kaip rašytojas išleido keletą knygų apsakymų vaikams ir jaunimui, kurie buvo išversti į keletą Europos kalbų.

Esti vienintelis būdas išspręsti problemą: su ja susigrumti.

Jei neišgirstame atsakymo į savo maldas – vien todėl, kad širdies gilumoje jo nesitikime.

Bitę visi giria; uodą daužo mušekliu.

Kartais užtenka vieno saulės spindulio. Malonaus žodžio. Pasisveikinimo. Glamonės. Šypsenos. Tiek mažai, kad tie, kurie yra šalia mūsų, taptų laimingi.

Plačiai pasklidusi mintis nebūtinai yra protinga.

Mes tai vadiname „kančia“. Dievas tai vadina „man reikia tavęs“.

Kartais Dievas leidžia kam nors nukirsti šaką, kurios užsispyrusiai laikomės, kad suvoktume turį sparnus.

Gyvenimas – ne tarpelis tarp dviejų datų. apglėbk kiekvieną savo gyvenimo akimirką. tučtuojau. Gyvenimas – tai visa, ką turi.

Kai išmoksite gyventi, pats gyvenimas bus jums atlygis.

Svarbu ne tai, kad esame labai užsiėmę gausybe darbų, bet kodėl esame užsiėmę.

Meilė dažnai kelia stiprią baimę, nes verčia žengti žingsnį pirmam, reikalauja pamiršti save, išsižadėti savęs, pasitikėti kitu ir jam pasiaukoti. Teks užmokėti už kiekvieną neištartą žodį, už neįkūnytas glamones, už sutryptas svajas. Reikės atsiskaityti už baimingumą ir jausmų šykštumą, kurie kliudė mylėti, už atsainumą ir puikybę, kurie slopino polėkius. Teks atsiskaityti už negimusius bučinius, už gerklėje užgniaužtas ašaras, už neišreikštą aistrą, už netesėtus pažadus ir iššvaistytą laiką.

Jei įžengsi į bažnyčią ir atversi savo sielą tylai, pastebėsi, kad Dievas pats pirmas sutinka tave su šypsena.

Gyvenimas teka mumyse lyg rami upė, ir tai – stebuklas. tačiau ir prie stebuklų priprantama. Kiekviena diena yra nauja dovana, baltas neprirašytas lapas.

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.

O kai užklumpa sunkumai ir išbandymai, atmink, kas esi: tu – ypatingas, Dievas ir aplinkui esantys žmonės tave labai myli.

Mes tai vadiname „kančia“. Dievas tai vadina „man reikia tavęs“.

Pasaulis panašus į laiptus, kuriais žmogus visą laiką tik ir mėgina ropštis, besistengdamas pakilti kuo aukščiau.

Laimės paslaptis-tai sugebėjimas gerėtis visais pasaulio stebuklais.

Išgelbėti pasauliui reikia, kad bent vienas to norintis žmogus tai pradėtų.


Populiariausios Citatos
 • Citata Nr. 4408 (4909)
  … dorybė būdinga tik apšviestai, mokytai, nuolatiniu lavinimu aukštybes pasiekusiai sielai. Mes ir gimstame tam, tačiau be šito. Net geriausieji prieš lavindamiesi turi polinkį į dorybę, bet ne dorybę.
  Seneka
 • Citata Nr. 3040 (3067)
  Džiaugiuosi, kad nesu įsimylėjęs ir nesu patenkintas pasauliu. Man patinka būti viskuo nepatenkintam. Įsimylėję žmonės dažnai tampa irzlūs, pavojingi. Jie praranda teisingumo jausmą. Praranda humoro jausmą. Tampa nervingi, psichiškai nesveiki nuobodos. Jie net tampa žudikais.
  Charles Bukowski
 • Citata Nr. 3961 (2258)
  Kalba yra žmogaus dvasios organas, žmogaus minties ir jausmo išraiška, ja kalbančios genties visuomeninio ir privačiojo gyvenimo veidrodis, genties intelektualinių ir moralinių vertybių saugykla, ryšys, siejantis laiką ir erdvę, vienijantis visas kartas ir asmenybes, individus, ir kartu – gyvas, tradicinis svarbiausių įvykių bei genčių tarpusavio santykių metraštis.
  Antanas Baranauskas
 • Citata Nr. 2391 (2106)
  Mūsų atmintis - tarsi gyva būtybė, turi savo charakterį, savo įgūdžius. Ji gali ilgus metus saugoti kokį menkniekį, matytą vaikystėje, bet gali ir klastingai nuvilti - pasišaipyti iš mūsų: ji staiga atsisakys prisiminti formulę, kurią išmokote prieš valandą.
  Viktoras Pekelis
 • Autoriai (1989)
  [userlist role="author"]
  admin
 • Citata Nr. 4077 (1922)
  Laimė – turėti didelę, mylinčią, rūpestingą šeimą kitame mieste.
  Džordžas Bernsas
 • Citata Nr. 3683 (1867)
  Žmogus, turėdamas vieną motyvą, nieko nedaro.
  Samuelis Teiloras Kolridžas
 • Citata Nr. 2983 (1808)
  Tolerancija – tai toks reiškinys, kai priklausomo elgesio arba prisirišimo objekto nuolatos norima arba norima vis daugiau, siekiant pasitenkinimo. Niekada nepakanka to, ką turi ar darai. Galima įsivaizduoti, kad tai maždaug toks pojūtis: „Jei tik galėčiau gauti šiek tiek daugiau, viskas būtų puiku“. Tačiau iš tiesų apie toleranciją žmogus paprastai nežino; ji būna užmaskuota.
  Džeraldas Gordonas Mėjus
 • Citata Nr. 3207 (1671)
  Prieš kiekvieną kuriantį veiksmą eina griaunantis.
  Pablo Pikaso
 • Citata Nr. 3487 (1604)
  Skirk laiko mąstymui, tai – stiprybės šaltinis, skirk laiko maldai, tai – didžiausia jėga žemėje, skirk laiko juokui, tai – sielos muzika. Skirk laiko žaidimui, tai – amžinos jaunystės paslaptis, skirk laiko mylėti ir būti mylimam, tai – Dievo duota privilegija. Skirk laiko duoti. Diena per trumpa, kad būtum savanaudis. Skirk laiko skaitymui, tai – išminties fontanas, skirk laiko draugiškumui, tai – laimės kelias, skirk laiko darbui, tai – sėkmės kaina. Skirk laiko gailestingumui. Tai – raktas į Dangų.
  Motina Teresė
Avast Free Antivirus
Projekto progresas
Autoriai – 1363
Citatos – 5759

Sveiki , šiandien yra Penktadienis, 2019/07/19
banner